درباره آوا آرگون راد

تاریخچه و معرفی شرکت دانش بنیان « آوا آرگون راد »   در سال1393 تاسیس و قریب 10 سال سابقه در امر تولید و صادرات یکی از خوش نام ترین تولیدکنندگان ایران است. تولیدات شرکت ثمره دانشی قوی است كه از فراگیری علم، تجربه و تحقیق حاصل گردیده است .  شرکت آوا آرگون راد در حال حاضر با اشتغال بیش از 250 نفر بصورت مستقیم و 600 نفر غیرمستقیم به عنوان يك شركت خصوصي با پرسنل مجرب و متخصص در زمینه تولید محصولات و خدمات مهندسی الکترونیک و مهندسی صدا در يك تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد. تکنولوژی و تولید کامل محصولات زیر نظر مهندسان داخلی و  طراحان کاملا حرفه ای  شرکت میباشد که باعث شده است شرکت  اوا آرگون راد  اولین و تنها تولید کننده ای باشد که کاملا به صورت‌ تخصصی وارد عرصه تولید محصولات سینما خانگی و اسپیکر های حرفه ای شده است . عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد سازمان همواره به نحوی بوده که این مجموعه را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرزو بوم را مرتفع نماید.  در حال حاضر تولیدات شرکت از طریق نمایندگان با سابقه و ارزشمند در سراسر ایران توزیع میگردد .

داستان شرکت

شرکت با رعایت حقوق مشتریان برای رسیدن به رشد مستمر و ایجاد پروژه های جدید با اتکا به دانش و تجربه نیروهای انسانی خود و  بر اساس نیازهای مشتریان با بالا بردن کیفیت در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین گامهای موثری برداشته است به نحوی که محصولات شرکت دارای بهترین آپشنهای روز دنیا اعم از سیستم های هوشمند،  DSP ، تغییر صدای خواننده ، ضبط صدا و آهنگ و اپلیکیشن توسعه یافته مختص اوا ارگون راد که دارای عملکردهای کاملا متفاوت با محصولات مشابه داخلی و خارجی است . همچنین شرکت اوا ارگون راد با ارائه 24 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش با پشتیبانی 24 ساعته در راستای رضایت مشتریان ارزشمند شرکت و ایجاد بستری مناسب در خصوص تشخیص نیازهای مشتریان باعث شده که محصولات این شرکت  برتری های زیادی را نسبت به رقبا داخلی و خارجی داشته باشد . شركت تولیدی آوا آرگون راد تنها یك شركت تولیدی صنعتی نیست، بلكه با ایجاد بستری مناسب در جهت ارتقاء فرهنگ صنعتی و معنوی كاركنان خود نیز اقدامات جدی و آموزشی انجام داده است که شرکت اوا ارگون راد را به عنوان شرکتی موفق و اولین و تنها شرکت دانش بنیان  در منطقه قرار داده است . اهداف شرکت افزایش سبد کالایی تولیدات اعم از تلویزیون های LED ، انواع بلندگوهای خودرو و لوازم خانگی است که شركت در حال جمع آوری اطلاعات تخصصی و تحقیقات اولیه است امید است در سال آینده فازهای جدیدی از این تولیدات راه اندازی شود. شایان ذکر می باشد که در سال جاری(1402) فاز دوم توسعه کارخانه به مساحت 8000 متر مربع به بهره برداری خواهد رسید.

راه اندازی فاز جدید کارخانه آوا آرگون

شرکت با رعایت حقوق مشتریان برای رسیدن به رشد مستمر و ایجاد پروژه های جدید با اتکا به دانش و تجربه نیروهای انسانی خود و  بر اساس نیازهای مشتریان با بالا بردن کیفیت در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین گامهای موثری برداشته است به نحوی که محصولات شرکت دارای بهترین آپشنهای روز دنیا اعم از سیستم های هوشمند،  DSP ، تغییر صدای خواننده ، ضبط صدا و آهنگ و اپلیکیشن توسعه یافته مختص اوا ارگون راد که دارای عملکردهای کاملا متفاوت با محصولات مشابه داخلی و خارجی است . همچنین شرکت اوا ارگون راد با ارائه 24 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش با پشتیبانی 24 ساعته در راستای رضایت مشتریان ارزشمند شرکت و ایجاد بستری مناسب در خصوص تشخیص نیازهای مشتریان باعث شده که محصولات این شرکت  برتری های زیادی را نسبت به رقبا داخلی و خارجی داشته باشد . شركت تولیدی آوا آرگون راد تنها یك شركت تولیدی صنعتی نیست، بلكه با ایجاد بستری مناسب در جهت ارتقاء فرهنگ صنعتی و معنوی كاركنان خود نیز اقدامات جدی و آموزشی انجام داده است.

دستاوردهای ما

0 +
تعداد محصول
0 +
همکاران ما
0 +
تامین کننده
0 +
نمایندگی

گالری عکس

مجوز ها و گواهی ها

افتخارت